Zavolejte nám (Po-Pá 9-12, 13-17)

Garance výměny nevhodného vánočního dárku

Vánoční dárky můžete vrátit až do 31.1.2024

Máte zájem nakoupit  vánoční dárek na našem e-shopu Spamall.cz a bojíte se, že nebudete moct vrátit nevhodné zboží ve 14 denní lhůtě? Dostali jste pod stromeček něco, co už máte, nebo se Ježíšek netrefil do vašeho vkusu? Nevadí, máme řešení!

Až do 31.1.2024 vám nabízíme možnost výměny nebo vrácení nevhodného dárku, bez udání důvodu.

Tuto garanci lze uplatnit na objednávky přes e-shop Spamall.cz uskutečněné od 1.12.2023 do 24.12.2023.

Vrátit lze pouze zboží nepoužité, nepoškozené, v originálních a nepoškozených obalech včetně všech součástí a příslušenství. Pokud vám zboží nevyhovuje můžete jej vyměnit na některé z našich prodejen, nebo zaslat na adresu:

Zásilkovna: Majak HK, spol.s r.o., Třída Karla IV. 611, 500 02 Hradec Králové

PPL: Spahouse, Náměstí 5. května 888, 500 02 Hradec Králové

Pokud chcete zboží vyměnit za jiné, postupujte stejně jako při vrácení zboží. Do e-mailu eshop@spamall.cz nám napište číslo původní objednávky, jaké zboží chcete vrátit a jaké vám naopak máme zaslat na výměnu.

Vrácené zboží dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Vrácení výrobku provádí spotřebitel na své vlastní náklady. Pro odstoupení od kupní smlouvy můžete využít formulář odstoupení od kupní smlouvy.  

Po doručení balíku bude vrácené zboží překontrolováno a peníze budou zaslány zpět na bankovní účet v max. lhůtě do 10 pracovních dní.

Výměnu nebo vrácení nevhodných vánočních dárků, je třeba stihnout nejpozději do 31.1.2024. Po tomto datu již výměna, ani vrácení není možná.

Soubory ke stažení

Podminky akce - Vymena nevhodneho darku 2023.pdf