Zavolejte nám (Po-Pá 9-12, 13-17)

Souhlas se zpracováním os. údajů při rozesílání obchodních sdělení

1. Udělujete tímto souhlas společnosti Wellness Trade, s.r.o., provozovatel internetového obchodu, se sídlem Vrbova 1277/32, 147 00 Praha 4 Braník, IČO: 29154871, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 203387, pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.spamall.cz (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č.2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/es (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen "Nařízení"), zpracovával/a následující osobní údaje:

2. Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem: zařazení do databáze pro zasílání online obchodních sdělení.

3. Souhlas udělujete na zpracování po dobu 5let a to za účelem: zasílání obchodních sdělení, pokud tuto dobu neprodloužíte.

4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem osobních údajů, osobní údaje však mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:

5. Osobní údaje nebudou předány mimo území EU.

6. Souhlas e zpracováním lze vzít kdykoliv zpět, a to například úpravou preferencí ochrany soukromí v patičce webu, zasláním dopisu, emailu nebo proklikem na odkaz v obchodním sdělení.

7. Vezměte prosíme na vědomí, že podle Nařízení máte právo: