Zavolejte nám (Po-Pá 9-12, 13-17)

Možnosti platby

Platba

Prodávající umožňuje zákazníkovi uhradit předem sjednanou cenu (za zboží a jeho přepravu k zákazníkovi) výběrem jedné z níže uvedených poskytovaných možností platby:

V hotovosti nebo platební kartou přímo na prodejně

Akceptujeme karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro a Diners Club. Kartou můžete platit na všech našich pobočkách - Praha Vrbova, Slavkov U Brna, nebo Hradec Králové.

V hotovosti přijímáme na pobočkách pouze české koruny. Doklad o úhradě obdržíte od prodejce ihned na místě.

Dobírkou

Zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese. Můžete rovněž zaplatit kartou, akceptovány jsou Visa, Maestro a MasterCard.

Kartou online

Pomocí platební brány bezpečně zaplatíte Vaší platební nebo debetní kartou, rychlým bankovním převodem. Pro tento způsob platby musíte mít povoleny platby kartou ve Vašem internetovém bankovnictví, případně internetové bankovnictví zřízeno. Pokud si nejste jisti, kontaktuje svou banku.

Při volbě platby tímto zcela bezpečným způsobem budete přesměrování na Vaši banku. Po přihlášení do svého internetového bankovnictví stačí pouze potvrdit předvyplněný platební příkaz. Platba za Vaši objednávku bude připsána na náš účet během několika minut.

Platba předem – běžný bankovní převod

Kromě rychlé on-line platby můžete také využít běžný bankovní převod. Po odeslání objednávky vám zašleme e-mailem všechny informace, které jsou důležité pro převod peněz (např. variabilní symbol, celková částka, číslo a kód banky).

Myslete však na to, že běžný bankovní převod může trvat i několik pracovních dní. Dokud peníze nedorazí na náš účet, nebude zboží odesláno. Proto, pokud na svou objednávku spěcháte, volte raději platbu v hotovosti/na dobírku/online kartou. Ve chvíli, kdy vaše peníze přistanou na našem účtu, odešleme vám na e-mail daňový doklad k přijaté záloze. Fakturu daňový doklad naleznete v zásilce, je také odeslaná prostřednictvím emailu.

V případě, že nebude částka připsána na náš účet nejpozději do pěti pracovních dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě ji lze považovat za zrušenou.

Pokud převod částky neproběhne v pořádku do 14 ti dnů od odeslání podkladů k platbě, objednávku automaticky stornujeme.

Od 1. března 2017 se na náš e-shop vztahuje elektronická evidence tržeb při platbě platební kartou. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.