Zavolejte nám (Po-Pá 9-12, 13-17)

O nás

Jsme firma zabývající se výrobou luxusních saun na míru, prodejem typizovaných saun Espoo a Domo a kvalitních vířivých van švédského výrobce IQue. Od roku 2013 navrhujeme optimální řešení domácího i veřejného wellness pro naše zákazníky. Zakládáme si na osobním přístupu a naším hlavním cílem je přinášet co nejvyšší kvalitu služeb a produktů k maximální spokojenosti zákazníků, kterým nabízíme mimo jiné také široký výběr doplňkového sortimentu v podobě kvalitních saunových doplňků a příslušenství k vířivkám.

Naše vize

Spolehlivost a důvěra je naší vizí do budoucna. Našim zákazníkům nasloucháme, komunikujeme a společně řešíme. Zajišťujeme servis, pozáruční servis i opravy vč. odborného poradenství k technologiím, dodávaným produktům a doplňkům.

Proč nakupovat u nás?

Aktivně přistupujeme a individuálně řešíme každou objednávku od jejího přijetí až po převzetí konečným zákazníkem. Vaše spokojenost je nám tou největší motivací a odměnou. Náš sortiment neustále rozšiřujeme dle potřeb zákazníků a atraktivity produktů se zachováním vysoké kvality nabízených produktů. Všechny produkty před expedicí pečlivě kontrolujeme a řešíme případné možné alternativy. Stránky obchodu a technologii využíváme tak, abychom zajistili jednoduchost a spolehlivost v celém procesu od výběru produktu až po předání zásilky zákazníkovi. Pro doručení produktů používáme seriózní partnery, kteří jsou schopni vydat zboží do 24 hod. od expedice. Případné reklamace řešíme aktivně, prostřednictvím otevřeného vztahu s dodavateli.

Děkujeme za projevenou důvěru a těšíme se na Váš nákup.